Organizator:

Basilico Bistro

Podziel się

Jasne i przestronne wnętrze do wspólnych posiłków w większym gronie. Dominuje biel i szlachetne drewno mebli firmy Sitag. Doskonałe miejsce na uroczystość rodzinne i okolicznościowe.

Spotkania towarzyskie ze znajomymi przy piwie lub drinku, transmisje sportowe na ekranach led, kawka i ciasto z przyjaciółką na mieście, czy wreszcie familijny obiad przygotowany i podany w mistrzowski sposób – to tylko nieliczne scenariusze, które może zaoferować GARDENcity  -  kuchnia działająca na zasadzie live cooking. Jednym słowem: gwarancja świeżych składników i pełnia smaku na świeżym powietrzu.

GARDENcity otwiera także specjalną, letnią przestrzeń, z której będą mogli skorzystać poznaniacy oraz goście odwiedzający nasze miasto. Ogródek, który powstał w bezpośrednim sąsiedztwie sali Basilico Bistro, dzięki niezliczonej liczbie roślin, stanowi oazę spokoju pozwalającą odpocząć od miejskiego zgiełku. Goście będą mogli zasiąść na lekkich rattanowych meblach, pufach i skrzyniach, pod dającymi schronienie przed słońcem parasolami, wśród traw i dźwięków sączącej się z głośników muzyki.