Restauracja PASODOBRE

Podziel się

PASODOBRE, to zlokalizowana w samym centrum Poznania restauracja specjalizująca się w autentycznej hiszpańskiej kuchni. Miejsce, które powstało z pasją i wielką miłością do kultury i tętniącego życiem Półwyspu Iberyjskiego, co stanowi gwarancję kulinarnej podróży do gorącej Hiszpanii. Z kolei przestronność lokalu oraz różnorodność potraw i Tapas sprawiają, że jest to restauracja idealna na spotkania towarzyskie, biznesowe, romantyczne kolacje czy rodzinne obiady. Wystrój restauracji nawiązuje do klimatu śródziemnomorskiego, podkreślając przy tym przyjemną atmosferę panującą w lokalu.

PASODOBRE powstało z miłości do hiszpańskiej kultury i tętniącego życiem Półwyspu Iberyjskiego. Hiszpańskie dania, pełne aromatu i świeżości oraz genialne w swojej prostocie przekąski tapas, które pokochał cały świat – to właśnie tworzy kuchnię PASODOBRE. Skosztujcie owoców morza, soczystych mięs, ryb oraz świeżych warzyw i poczujcie prawdziwy smak słonecznej Hiszpanii w samym środku Poznania!

W PASODOBRE nie brakuje klasyków, podawanych w barach na ulicach Barcelony, takich jak patatas bravas, papryczki padrón czy oliwki w różnym wydaniu. W restauracji spróbować można również baskijskiej odpowiedzi na popularne tapas, czyli pinchos – małych kawałków bagietki z apetycznymi składnikami, takimi jak szynka Jamón Ibérico czy krewetki. W ofercie znajdują się także pożywne śniadania, aromatyczne dania główne, owoce morza czy słodkie desery.

Restauracja zlokalizowana jest na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, na parterze kompleksu GARDENcity.

Goście mogą skorzystać z parkingu podziemnego PWK (wjazd od ul. Głogowskiej).

REZERWACJE: +48 538 238 008

E-mail: restauracja@pasodobre.pl

Jesteśmy tutaj: