Basilico Bistro

Podziel się

Basilico Bistro to miejsce, zlokalizowane w centrum Poznania przy ulicy Śniadeckich 25. Bistro prowadzone z wielką pasją i miłością do gotowania. Goście mogą liczyć na codziennie nowe menu, ustalane i przygotowywane tego samego dnia, ze świeżych składników. Każdy odwiedzający to miejsce może tu zastać pyszne domowe dania obiadowe i szybki lunch podczas wydarzeń targowych. Lokal jest w stanie pomieścić 40 osób, a w sezonie wiosenno-letnim są dodatkowe miejsca na ogródku.

Zajrzyj do Basilico Bistro na pyszne dania obiadowe ze zmieniającego się codziennie menu, na szybki i smaczny lunch podczas wydarzeń targowych odbywających się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz na chwilę odpoczynku przy aromatycznej kawie i najlepszych drożdżówkach wypiekanych na miejscu przez naszych cukierników.

Restauracje GARDENcity zlokalizowane są w centrum Poznania, ul. Śniadeckich 25.

MENU

W naszym codziennie zmieniającym się menu można znaleźć smaczne, domowe potrawy kuchni polskiej oraz międzynarodowej, takie jak kotlet de volaille, zraz wieprzowy, camembert z żurawiną, zupa pomidorowa, domowy rosół, czy gnocchi. Do dań proponujemy dodatki — jak kasze, pieczone ziemniaki czy frytki. Nie brakuje również świeżych warzyw i surówek. Na deser polecamy spróbować słodkości wypiekanych na miejscu przez naszych cukierników.

Jesteśmy tutaj:

Rezerwacje, pytania

Restauracje
Anna Bąblińska
Anna Gaworska
Katarzyna Chraplak
Dagmara Wojcieszek