Rusza XI Ogólnopolski Zlot Caravaningowy

Podziel się

XI edycja Ogólnopolskiego Zlotu Caravaningowego zapowiada się rekordowo - ponad 150 ekip pojawi się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

Zlot caravaningowy jest nieodłącznym elementem targów Caravans Salon. Plac św. Marka na Międzynarodowych Targach Poznańskich zostaje udostępniony załogom kamperowym z całej Polski i nie tylko. Zlot jest niewątpliwie jedną z atrakcji dla zwiedzających, a dla uczestników zlotu to znakomita okazja zapoznania się z aktualną ofertą najważniejszych producentów sprzętu caravaningowego.

Zlot sprzyja też spotkaniom, pozwala poznawać nowych ludzi podzielających te same pasje. A skoro o spotkaniach mowa, to... nic tak nie sprzyja integracji, jak wspólny posiłek. Dlatego zapraszamy wszystkich uczestników zlotu do naszych restauracji.

W Basilico Bistro czekają na Was pyszne obiady domowe, makarony, burgery, tortille, słodkie desery. A jeśli macie ochotę na bardziej wyrafinowane smaki, w drugiej z naszych restauracji - Oregano and Wine - wprowadziliśmy właśnie nowe menu, w którym znajdziecie m.in. filet z makreli, wędzonego pstrąga, rosół z bażanta, kaczkę, filet z perliczki i wiele innych dań od mistrza kulinarnego - Tomka Zdrenki. Specjalnie dla uczestników zlotu przygotowaliśmy 10 proc. rabatu na zamówienia w Oregano and Wine!

Zapraszamy do stołu i życzymy udanych spotkań!