Kolejne 30.000 posiłków przekazane przez firmy dla medyków!

Podziel się

Kampania społeczna #RazemDlaMedyków niesie realną pomoc. Swoim działaniem angażuje firmy społecznie odpowiedzialne i osoby prywatne by wspierać personel medyczny.

Realną pomocą w trudnym czasie pandemii COVID-19 dla zaangażowanych medyków jest  zapewnienie im regularnego odżywiania i dostęp do pełnowartościowych posiłków. Wspólnie w ramach kampanii fundujemy dwudaniowe obiady, które trafią do placówek szpitalnych i ratowniczych. Ciepły i zdrowy posiłek wspiera kondycję i daje siłę medykom, którzy każdego dnia walczą o zdrowie Polaków.

To niewielkie działanie, ale jak się zastanowić, posiada wielką moc!

 

Do trzeciej edycji kampanii organizowanej przez Grupę MTP  w 2021 roku włączyły się następujące firmy: Abrasives Group, Adboard, City Marketing, Gacek- Hurtownia owoców i warzyw, Garden City, Grausch i Grausch Maszyny Budowlane, Grupa MTP, Hochtief Polska, Hoya, Kabat, Kuhn, Laboprint, Lazienkaplus.pl, Lidl Polska, Fabryka Mebli Biurowych Maro, Novoferm, PolandMedia, Saga Brokers, Schattdecor, TDC Polska, TEB Edukacja, Termoton – ZCB Owczary, Terravita, ZPM Biegun oraz Żabka.

Dziękujemy za przekazane środki finansowe,  za pośrednictwem których, w imieniu Państwa firm dostarczymy personelowi medycznemu w okresie od 31.05 do 30.07.2021 aż 30 tysięcy posiłków.  

Wsparciem zostaną objęte następujące placówki:

 

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym

Centrum Medyczne HCP Szpital im. Jana Pawła II

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu

PUNKT SZCZEPIEŃ MTP

Szpital tymczasowy MTP

Przypomnijmy w minionym roku w ramach działań kampanii wraz z 73 ogólnopolskimi firmami przekazaliśmy na rzecz 12 placówek medycznych, łącznie  aż 45.000 posiłków.

Wierzymy, iż wspólne działania zawsze mają większą moc, za co serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym firmom!

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.razemdlamedykow.pl.