Gdzie zjeść podczas targów (i nie tylko)

Podziel się

W trakcie pobytu na targach koniecznie zarezerwujcie chwilę na relaks i zadbanie o swoje kubki smakowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gastronomiczną dostępną na terenie targów!

 

Restauracja PASODOBRE to prawdziwy raj dla miłośników kuchni hiszpańskiej! W godz. 9:00 – 11:30 można zjeść tu pyszne i pożywne śniadania i napić się aromatycznej kawy. Od 12 restauracja serwuje oryginalne tapas, owoce morza, aromatyczne hiszpańskie dania i wyśmienite desery. Wieczorem zapraszamy na lampkę znakomitego hiszpańskiego wina. To idealne miejsce, by odpocząć na moment od targowego zgiełku w przyjemnej atmosferze i skosztować autentycznych hiszpańskich smaków.

 

 

 

 

 

Na szybki i smaczny lunch zapraszamy do Basilico Bistro. W codziennie zmieniającym się menu można znaleźć smaczne, domowe potrawy kuchni polskiej oraz międzynarodowej, takie jak kotlet de volaille, zraz wieprzowy, camembert z żurawiną, zupa pomidorowa, domowy rosół, czy gnocchi. Daniom towarzyszą dodatki — jak kasze, pieczone ziemniaki czy frytki. Nie brakuje również świeżych warzyw i surówek. Na deser polecamy spróbować słodkości wypiekanych na miejscu przez cukierników.

 

 

Restauracje PASODOBRE oraz Basilico Bistro znajdują się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich od ul. Śniadeckich 25 (vis-a-vis pawilonów 7A i 8A).

 

Pyszne dania dostępne są również w punktach MTP Bistro, zlokalizowanych w pawilonach 3, 5, 6 oraz 8. Zapraszamy!

 

 

SMACZNEGO!