O GARDENcity

Podziel się

Restauracje zlokalizowane w centrum Poznania, przy ul. Śniadeckich 25. Trzypoziomowy kompleks tworzą designerskie restauracje i sale bankietowe: Saffron, Vanilla, Tabasco, Oregano and Wine, Basilico Bistro oraz restauracja PASODOBRE.

W GARDENcity wierzymy w to, że każde wydarzenie może być niepowtarzalnym doświadczeniem. Wystarczy odrobina kreatywności, profesjonalizm w działaniu oraz… szczypta kulinarnej magii.

Koncept restauracyjno-eventowy GARDENcity to niebanalne miejsce w biznesowym sercu Poznania.

Wewnątrz trzypoziomowego kompleksu mieszczą się cztery przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami naszych gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon.

Dopełnieniem przestrzeni spotkań GARDENcity są dwie restauracje: Basilico Bistro — proponujące express lunche oraz PASODOBRE — serwująca pełne aromatu i świeżości dania kuchni hiszpańskiej oraz genialne w swojej prostocie przekąski tapas. Poczujecie tutaj prawdziwy hiszpański klimat, w samym sercu Poznania!

Idealny wybór na biznesowy lunch, wieczorne wyjście z przyjaciółmi oraz doskonała oferta dla osób poszukujących miejsca z charakterem.

Wyjątkowe menu, klimatyczne wnętrze oraz dogodna lokalizacja w centrum Poznania zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

GARDENcity to oprócz restauracji i sal eventowych mistrzowski CATERING.


Zapewniamy piekielnie smaczne dania i serwis na najwyższym poziomie, zarówno w Państwa firmie, jak i na prywatnym przyjęciu w domowym zaciszu.

Wisienka na torcie i nasz powód do dumy: wypieki naszych cukierników. Najlepsze makaroniki, niebanalne drożdżówki z kruszonką i słodkie charmsy — małe dzieła sztuki!

Zapytaj o ofertę!

Izabela Rogowska
Anna Bąblińska