O GARDENcity

Podziel się

Restauracje zlokalizowane w centrum Poznania, przy ul. Śniadeckich 25. Trzypoziomowy kompleks tworzą designerskie restauracje i sale bankietowe: Saffron a la carte, Vanilla, Tabasco, Oregano and Wine oraz Basilico Bistro.

W GARDENcity wierzymy w to, że każde wydarzenie może być niepowtarzalnym doświadczeniem. Wystarczy odrobina kreatywności, profesjonalizm w działaniu oraz… szczypta kulinarnej magii.

Koncept restauracyjno-eventowy GARDENcity to niebanalne miejsce w biznesowym sercu Poznania.

Wewnątrz trzypoziomowego kompleksu mieszczą się cztery przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami naszych gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon.

Dopełnieniem przestrzeni spotkań GARDENcity są dwie restauracje: Basilico Bistro - proponujące express lunche oraz Oregano and Wine - flagowy produkt GARDENcity, restauracja typu fine dining, w której utytułowany Szef Kuchni - Tomasz Zdrenka i jego doświadczony zespół serwują nietuzinkowe dania kuchni śródziemnomorskiej.


 

Idealny wybór na biznesowy lunch oraz doskonała oferta dla osób poszukujących miejsca z charakterem.

Wyjątkowe menu, designerskie wnętrze oraz dogodna lokalizacja w centrum Poznania zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

GARDENcity to oprócz restauracji i sal eventowych mistrzowski CATERING.


Zapewniamy piekielnie smaczne dania i serwis na najwyższym poziomie, zarówno w Państwa firmie, jak i na prywatnym przyjęciu w domowym zaciszu.

 

Wisienka na torcie i nasz powód do dumy: własna pracowania cukiernicza, w której niepodzielnie rządzi Mariusz Górecki. Najlepsze makaroniki, niebanalne drożdżówki z kruszonką i słodkie charmsy - będzie o nich głośno!

 

 

 

 

Zapytaj o ofertę!

Izabela Rogowska
Anna Bąblińska