PASODOBRE - nowe miejsce na kulinarnej mapie Poznania!

Podziel się

Zapraszamy do nowej hiszpańskiej restauracji na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich!

PASODOBRE to nowa hiszpańska restauracja i tapas bar w Poznaniu. Miejsce to powstało z pasji do tętniącego życiem Półwyspu Iberyjskiego oraz z zamiłowania do aromatycznych smaków i dań kuchni hiszpańskiej. To miejsce idealne na śniadanie biznesowe, 3-daniową kolację czy długi wieczór z bliskimi przy wyjątkowym winie i tapas.

 

 


Kuchnia PASODOBRE to odzwierciedlenie esencji dynamicznego tańca paso doble – pełnego pasji, temperamentu, wyrazistego charakteru i dobrego smaku. Specjalnością restauracji są tapas, czyli genialne w swojej prostocie przekąski, wywodzące się z Andaluzji. W PASODOBRE nie brakuje klasyków, podawanych w barach na ulicach Barcelony, takich jak patatas bravas, papryczki padrón czy oliwki w różnym wydaniu. W restauracji spróbować można również baskijskiej odpowiedzi na popularne tapas, czyli pinchos – małych kawałków bagietki z apetycznymi składnikami, takimi jak szynka Jamón Ibérico czy krewetki. W ofercie znajdują się także pożywne śniadania, aromatyczne dania główne, owoce morza czy słodkie desery.

 

 

 

W Hiszpanii, spotkanie z bliskimi przy tapas czy pinchos to nie tylko wyśmienite doświadczenia kulinarne, ale również sposób spędzania wolnego czasu. W imię tej idei, w restauracji PASODOBRE powstały trzy strefy – restauracyjna, barowa oraz lounge – stworzone z myślą o tym, aby zapewnić odpowiednią atmosferę na każdą okazję, niezależnie od jej charakteru.

 

Przytulna atmosfera, bogata karta menu oraz starannie skomponowane dania sprawią, że wizyta w PASODOBRE będzie nie tylko kulinarnym doświadczeniem, ale również podróżą do serca gorącego Półwyspu Iberyjskiego.

 


Nowa restauracja zlokalizowana jest na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w kompleksie GARDENcity, wejście od ul. Śniadeckich 25.

Goście mogą skorzystać z parkingu podziemnego PWK (wjazd od ul. Głogowskiej).