Nasze rogale wysoko w rankingu

Podziel się

Instagramowy profil Gastro bez ściemy przygotował zestawienie najlepszych rogali w Poznaniu. Wśród nich znalazły się także nasze!

Gastro bez ściemy to profil, na którym publikowane są recenzje kulinarne głównie z poznańskich restauracji. Nic więc dziwnego, że wielkopolskie wypieki doczekały się zestawienia. Kulinarni testerzy skosztowali 15 rogali, po czym wyłonili 5-tkę najlepszych. Wśród nich znalazły się dwie pozycje rogali certyfikowanych, w tym nasz, który uplasował się na 4 miejscu. 

Jak uzasadniają swoją notę autorzy rankingu?

4.miejsce 🤩- @gardencity.poznan Miejsce, którego wcześniej nie znaliśmy, ale po otrzymaniu kilku wiadomości od osób polecających ich rogale, zdecydowaliśmy się ich spróbować. Było to dobre posunięcie. Rogal bardzo smaczny, chyba najbardziej zbliżony do smaków z dzieciństwa, ale bez wyczuwalnych sztucznych dodatków, jak to działo się kiedy próbowaliśmy innych certyfikowanych rogali.

 

Bardzo cieszymy się, że nasze rogale cieszą się takim uznaniem. A tych, którzy jeszcze ich nie próbowali, zapraszamy! Będziemy mieć je w ofercie do 15 listopada. 

Zamów rogale z dostawą do domu