UWAGA:

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, restauracje GARDENcity będą zamknięte do odwołania obostrzeń sanitarnych. Basilico Bistro realizuje dowozy. ZAMÓW ONLINE!  

Cukiernia

Podziel się

Na cukierniczej mapie Poznania pojawiło się zupełnie nowe miejsce. Autorska cukiernia GARDENcity, bo to o niej mowa, oferuje amatorom słodkich kompozycji smaków wyjątkowe desery, które przygotowywane są według własnych receptur przez mistrzów Polski w cukiernictwie.

Znajdujemy się w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich od ulicy Roosevelta. 

 

Mistrzowie od słodkości

 

Jakub Ćwikliński – ubiegłoroczny mistrz Polski w lodach rzemieślniczych i uczeń takich mistrzów jak Antonio Bachour, Frank Haasnoota, Paweł Mieszała oraz Michał Doroszkiewicz. Jakub sam prowadzi szkolenia dla młodych cukierników i opracowuje niepowtarzalne receptury cukiernicze. Drugi z mistrzów to Mariusz Górecki – zwycięzca Lodziarskich Mistrzostw Polski 2019, zdobywca 2. miejsca w eliminacjach do finału Chocolate Chef Competition Valrhona 2018 oraz Mistrzostwach Cukierniczych Best Pastry Chef 2016. Mariusz nieustannie doskonali swą kulinarną wiedzę, a jednym z jego ostatnich osiągnięć jest 1. miejsce zdobyte podczas eliminacji do finału Chocolate Chef Competition Valrhona 2019.

 

 

 

Odwiedź nas i skuś się na małe co nieco

Restauracje GARDENcity

ul. Roosevelta, paw. 3 MTP

Poznań

W naszej ofercie znajdują się najlepsze francuskie makaroniki, przepyszne - przywołujące smak dzieciństwa - drożdżówki z kruszonką oraz słodkie charmsy - deserowe monoporcje. 

Indywidualne zamówienia? Jesteśmy na tak!

Wesela, urodziny, jubileusze, rocznice - takie imprezy nie mogą odbywać się bez słodkości na stole. Z przyjemnością przygotujemy autorską propozycję, by osłodzić każdą uroczystość. Wykonamy indywidualne torty, ciasta, zaaranżujemy słodki kącik. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.
Sprawdź naszą ofertę

Złóż zamówienie!

Izabela Rogowska
Specjalista ds. Relacji z Klientami
Restauracje