Informujemy, iż w dniach 25-28.10 nasza restauracja będzie nieczynna — zarówno na miejscu, jak i na dowóz.  

Catering

Podziel się

Gastronomiczna i cateringowa obsługa imprez, koncertów i eventów. Obsługujemy także nietypowe imprezy i wydarzenia na terenie całego kraju.

 

Dzisiaj zwykły catering już nie wystarczy. Trzeba nadążać za trendami, coraz większymi oczekiwaniami klientów i organizatorów eventów. Poza kuchnią coraz bardziej liczą się też sposób podania oraz sposób obsługi gości. Dlatego Restauracje GARDENcity wyznają filozofię kreatywnych kulinariów, która zakłada, że każda impreza może być niepowtarzanym doświadczeniem jeśli włożymy w jej organizację pomysłowość, umiejętności i szczyptę kulinarnej magii.

Każda impreza w Restauracje GARDENcity zaczyna się od propozycji pomysłu na formułę wydarzenia, menu, sposób podania, obsługę a nawet efekty specjalne. Kreatywna kuchnia to podstawa – dzięki kreatywnemu szefowi kuchni jego autorskie dania to małe dzieła sztuki, które rozpływają się w ustach. Ale kreatywne kulinaria to wiele więcej: atrakcyjny i niebanalny sposób podania dopasowany tematycznie do wydarzenia, ciekawe przestrzenie dostępne dla gości z możliwością kreatywnej aranżacji oraz inspirujące wydarzenia na żywo z kuinariami w tle.

Każda impreza organizowana i obsługiwana przez Restauracje GARDENcity ma zupełnie inny charakter i zakres. Mając powyższe na uwadze bardzo dbamy przy organizacji o odpowiedni wystrój, program, atmosferę i oprawę wydarzenia. Elastyczność, indywidualne podejście do każdego klienta oraz wysoki poziom usług sprawia, że GARDENcity są wiarygodnym partnerem  biznesowym a klienci, którzy raz zaufali powracają.

 

Zapytaj o ofertę!

Izabela Rogowska
Anna Bąblińska