UWAGA:

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, restauracje GARDENcity będą zamknięte do odwołania obostrzeń sanitarnych. Basilico Bistro realizuje dowozy. ZAMÓW ONLINE!  

Autorskie wyroby mistrzów cukiernictwa

Podziel się

Na cukierniczej mapie Poznania pojawiło się zupełnie nowe miejsce. Autorska cukiernia GARDENcity, bo to o niej mowa, oferuje amatorom słodkich kompozycji smaków wyjątkowe desery, które przygotowywane są według własnych receptur przez mistrzów Polski w cukiernictwie.

Odwiedź nas i skuś się na małe co nieco

Restauracje GARDENcity
ul. Roosevelta, paw. 3 MTP
Poznań

lub zamów 

GARDENcity
RESTAURANTS & CATERING
tel. 602 519 000
e-mail: gardencity
Phone

słodkie charmsy - deserowe monoporcje,
najlepsze francuskie makaroniki w 7 rodzajach,
croissanty z nadzieniem nawet w 5 smakach,
drożdżówki "Kruszonki", serem oraz z kremem patissiere i owocami sezonowymi,
Rogale Świętomarcińskie.


 

 

Apetyt na więcej? Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie mamy!>>

 

Pełna oferta makaroników >>

 

 

 

 

 

 

 

 

Wesela, urodziny, jubileusze, rocznice - takie imprezy nie mogą odbywać się bez słodkości na stole. Z przyjemnością przygotujemy autorską propozycję, by osłodzić każdą uroczystość. Wykonamy indywidualne torty, ciasta, zaaranżujemy słodki kącik. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Na realizację zamówienia rezerwujemy sobie 72h.

Sprawdź, co jeszcze możesz u nas zamówić >>

 

 

Mistrzowie od słodkości

 

 

Jakub Ćwikliński – ubiegłoroczny mistrz Polski w lodach rzemieślniczych i uczeń takich mistrzów jak Antonio Bachour, Frank Haasnoota, Paweł Mieszała oraz Michał Doroszkiewicz. Jakub sam prowadzi szkolenia dla młodych cukierników i opracowuje niepowtarzalne receptury cukiernicze.

Mariusz Górecki – zwycięzca Lodziarskich Mistrzostw Polski 2019, zdobywca 2. miejsca w eliminacjach do finału Chocolate Chef Competition Valrhona 2018 oraz Mistrzostwach Cukierniczych Best Pastry Chef 2016. Mariusz nieustannie doskonali swą kulinarną wiedzę, a jednym z jego ostatnich osiągnięć jest 1. miejsce zdobyte podczas eliminacji do finału Chocolate Chef Competition Valrhona 2019.

 

Cukiernia znajduje się w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich od ulicy Roosevelta. 

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania:

GARDENcity
Restaurants & Catering