Restauracja Oregano and Wine

Restauracja Oregano and Wine powstała z myślą o osobach, które poszukują niepowtarzalnych, zapadających w pamięć smaków serwowanych w wyjątkowych, loftowych wnętrzach. To zaprojektowana ze smakiem restauracja do niedawna dostępna tylko dla gości targów poznańskich, która od teraz jest otwarta dla wszystkich.

Odwiedzając Oregano and Wine doświadczysz fuzji smaków składających się z lokalnych składników z francuskimi i śródziemnomorskimi akcentami. Restauracja mieści się w kompleksie GARDENcity, zlokalizowanym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jej designerskie i klimatyczne wnętrze to idealne miejsce zarówno na biznesowe lunche, jak i rodzinne wypady czy spotkania.

O niepowtarzalny smak dań zadba wirtuoz smaku, szef Kuchni – Tomasz Zdrenka.
Jest on zwolennikiem filozofii slow food, dlatego wszystkie jego dania przygotowywane są od podstaw, bez sztucznych dodatków i ze składników od lokalnych dostawców warzyw, owoców, mięsa i nabiału. W jego daniach nie brakuje regionalnych produktów z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym. Menu restauracji stworzone jest również z myślą o wegetarianach i osobach z alergiami pokarmowymi. Nie brakuje w nim dań bezglutenowych i bez laktozy. Wyselekcjonowane wina idealnie pasujące do każdego nastroju oraz szeroki wybór alternatywnych napoi zadowoli każdego wymagającego Gościa.

  

REZERWACJE:  tel.: +48 602 519 000
restauracje@grupamtp.pl
www.OreganoAndWine.pl

Oregano and Wine, ul. Śniadeckich 25, 60-773 Poznań

Do dyspozycji Gości oddajemy bezpłatny parking przy Restauracji

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Czwartek: 11:00-21:00 (kuchnia do 20:00)

Piątek – Sobota: 11:00-22:00 (kuchnia do 21:00)

Niedziela: 11:00-17:00