Spotkania towarzyskie ze znajomymi przy piwie lub drinku, transmisje sportowe na ekranach led, kawka i ciasto z przyjaciółką na mieście, czy wreszcie familijny obiad przygotowany i podany w mistrzowski sposób – to tylko nieliczne scenariusze, które może zaoferować GARDENcity  -  kuchnia działająca na zasadzie live cooking. Jednym słowem: gwarancja świeżych składników i pełnia smaku na świeżym powietrzu.

GARDENcity otwiera także specjalną, letnią przestrzeń, z której będą mogli skorzystać poznaniacy oraz goście odwiedzający nasze miasto. Ogródek, który powstał w bezpośrednim sąsiedztwie sali Basilico Bistro, dzięki niezliczonej liczbie roślin, stanowi oazę spokoju pozwalającą odpocząć od miejskiego zgiełku. Goście będą mogli zasiąść na lekkich rattanowych meblach, pufach i skrzyniach, pod dającymi schronienie przed słońcem parasolami, wśród traw i dźwięków sączącej się z głośników muzyki.

Na otwarcie ogródka restauracji, Szef Kuchni przygotował specjalne menu oparte m.in. na sezonowych warzywach aktualnie dostępnych na rynku. Wśród nowych propozycji znajdują się m.in. zupa z białych szparagów czy chłodnik litewski. W karcie pojawią się także tradycyjne dania uwielbiane przez poznaniaków, jak polędwiczka wieprzowa w sosie grzybowym,  kotlety de Volaille z masłem, czy filet z miruny w panierce panko, a także zestawy dziecięce i zupy. Nie zabraknie również pozycji najchętniej spożywanych na świeżym powietrzu, takich jak żeberka w sosie BBQ, pizza, tortille.
Dopełnieniem piknikowego nastroju będzie koszyk piwny.

SPRAWDŹ MENU

GARDENcity, ul. Śniadeckich 25, 60-773 Poznań

Do dyspozycji Gości oddajemy bezpłatny parking przy Restauracji

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Czwartek: 11:00-21:00 (kuchnia do 20:00)

Piątek – Sobota: 11:00-22:00 (kuchnia do 21:00)

Niedziela: 11:00-17:00